Polecamy...

Turystyka medyczna w Polsce

16 Maj
2016

Usługi medyczne w Polsce

Niezależnie od tego, gdzie będziemy chcieli się leczyć musimy oczywiście pamiętać, że leczenie jest kosztowne. Obecnie modna staje się turystyka medyczna. Wiele osób w ten sposób chce redukować koszty leczenia i stara się szukać w innych krajach możliwości tańszego leczenia. Tutaj nasz kraj mocno zyskuje, ponieważ staje się takim miejscem, które jest chętnie wybierane i wiele osób szuka tutaj taniej i dobrej pomocy medycznej. Mamy kilka powodów, które sprawiają, że Polska staje się krajem idealnym pod kątem leczenia.

Przede wszystkim zwraca się uwagę na względy ekonomiczne. Jeśli w jednym kraju za komplet usług można zapłacić kilka razy mniej to dlaczego się na to nie zdecydować. W dużej mierze chodzi o zabiegi, które są nierefundowane, dlatego szuka się pomocy za granicą. Obecnie na pewno znaczenie ma również to, że nie trzeba ponosić bardzo wysokich kosztów związanych z transportem czy dojazdem. Okazuje się, że do naszego kraju można dotrzeć bardzo szybko samolotem a ceny zabiegów będą tańsze nawet do 80%. Średnio będzie to około 40%. Jednocześnie musimy zauważyć, że nasz kraj gwarantuje leczenie na wysokim poziomie i to dla pacjentów także ma ogromne znaczenie. Usługi SPA&Wellness

Pewnie jakość będzie istotną kwestią dla wielu pacjentów. Może u siebie mają również atrakcyjne ceny, ale nie mają takiej jakości usług jak w Polsce. Taka sytuacja będzie dotyczyć osób z krajów wschodnich, które obecnie również chętnie pojawiają się w Polsce, by tutaj korzystać z leczenia. Te osoby najczęściej nie zwracają uwagę na koszty, ponieważ u nich zabiegi są tańsze, ale patrzę na to jaką jakość usług mogą uzyskać. A w Polsce rzeczywiście ta jakość jest coraz lepsza, ponieważ nasze gabinety stoją na doskonałym poziomie. Jeśli chodzi o zakres realizowanych usług to jest on bardzo szeroki, ale w zakresie turystyki medycznej największym zainteresowaniem cieszą się takie propozycje jak: Chirurgia estetyczna i plastyczna, Kardiologia i kardiochirurgia, Wczasy lecznicze, SPA&Wellness. Rehabilitacja, Bariatria, Okulistyka, Traumatologia.


Warto zobaczyć